Ψάξε τώρα

Frescomarket - Αποθηκάριος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#FR15234
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

H εταιρεία Frescomarket  που δραστηριοποιείται στον τομέα λιανικής πώλησης στη Λεμεσό αναζητά αποθηκάριο για πλήρη απασχόληση για να εκτελεί τα πιο κάτω καθήκοντα.

Καθήκοντα

  • Συγύρισμα αποθήκης
  • Φόρτωση και εκφόρτωση προϊόντων
  • Διασφάλιση των κατάλληλων διαδικασιών αποθήκευσης των εμπορευμάτων
  • Συνεργασία με το Τμήμα Πωλήσεων για τον προσδιορισμό των αποθεμάτων
  • Απογραφή αποθεμάτων

Προσόντα

  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης, ευγένειας και ακεραιότητα
  • Υπευθυνότητα, οργανωτικές και συντονιστικές ικανότητες
  • Δυνατότητα εργασίας κάτω από πίεση

Εάν η θέση σας ενδιαφέρει , παρακαλώ αποστείλετε βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@frescomarket.com.cy   ή στο κινητό 97673185 Χριστόφορος, αναγράφοντας τη θέση ‘Αποθηκάριος’. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χαρακτήρα.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;