Ψάξε τώρα

Cyprus Global Logistics - Αποθηκάριος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CG15157
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία μας ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο για ολική απασχόληση, με αρκετά καλούς όρους εργασίας:

Προσόντα Υποψηφίου

  • Χρήση hand lift και fork lift μηχανημάτων
  • Γνώση Ελληνικής γλώσσας (Αγγλική γλώσσα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Διαχείριση και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Οργάνωση αποθήκης και διαχείριση φορτίων και εμπορευμάτων.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα και σοβαρότητα
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Άδεια οδήγησης
  • Προηγούμενη σχετική εμπειρία αποτελεί πλεονέκτημα
  • Εμπειρία σε λογισμικό διαχείρισης αποθεμάτων ή/και Microsoft Outlook, Excel και Word θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν.

Ακριβή καθήκοντα/ευθύνες

  • Να είναι ο σύνδεσμος μεταξύ της αποθήκης και των τμημάτων της εταιρεία
  • Παραλαβή, έλεγχος και ταξινόμηση εισερχομένων φορτίων στην αποθήκη
  • Διαχωρισμός & παραδόσεις εξερχόμενων φορτίων προς μεταφορείς και πελάτες.
  • Πακετάρισμα και συσκευασία εμπορευμάτων.
  • Έλεγχος ποιότητας επεξεργασίας

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • 13ος Μισθός
  • Μέρες εργασίας: Δευτέρα - Σάββατο.
  • Αριθμός ωρών εργασίας: 40
  • Φιλικό περιβάλλον
  • Συστάσεις Αναγκαίες.

Αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων στη διεύθυνση info@cyprusgloballogistics.com ή στο φαξ 25022199. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.