Ψάξε τώρα

ΠΑΣΥΚΑΦ - Κλητήρας / Βοηθός Γραφείου – Λευκωσία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PA14597
Τύπος: Μερική Απασχόληση

Ο ΠΑΣΥΚΑΦ δέχεται αιτήσεις για πλήρωση θέσης συνεργάτη μερικής απασχόλησης μεταξύ των ωρών 8:00-13:00 στα Κεντρικά Γραφεία του στη Λευκωσία.

Γενικά καθήκοντα

(1) Βοηθάει στην εκτέλεση εργασίας, εντός και εκτός γραφείου, σχετικά µε τις αρμοδιότητες και δραστηριότητες του Οργανισμού.

(2) Διεκπεραιώνει το ταχυδρομείο, μεταφέρει επιστολές, άλλα έγγραφα και δέματα εντός και εκτός του Οργανισμού.

(3) Χειρίζεται φωτοτυπικές μηχανές, πολυγράφο, γραφειακό εξοπλισμό και άλλα τεχνικά μέσα.

(4) Βοηθάει στην στελέχωση του τηλεφωνικού κέντρου.

(5) Βοηθάει στην εκτέλεση γραφειακών καθηκόντων.

(6) Βοηθάει στην τήρηση αρχείου.

(7) Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα που θα του ανατεθούν.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απολυτήριο Μέσης Εκπαίδευσης
  • Άδεια Οδήγησης
  • Απαραίτητη πολύ καλή γνώση των δρόμων της Λευκωσίας.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ (Microsoft Office)
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και Εχεμύθεια
  • Πιστοποιητικό Λευκού ποινικού μητρώου

Μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας μέχρι τις 4 Μαρτίου 2020, μαζί με αντίγραφα των πιστοποιητικών των ακαδημαϊκών και άλλων συναφών προσόντων στην  ηλεκτρονική διεύθυνση jobs@pasykaf.org.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν άκρως εμπιστευτικές.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;