Ψάξε τώρα

N.C.E. Nicolaou Bros Dev. & Con. Ltd - Πολιτικός Μηχανικός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#NN13652
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Εταιρεία N.C.E. Nicolaou Bros Developers & Contractors Ltd, ζητά να προσλάβει Πολιτικό Μηχανικό για άμεση πρόσληψη.

Καθήκοντα:

  • Συντονισμός και επίβλεψη Εργοταξίων
  • Συντονισμός στα θέματα Ασφάλειας και Υγείας
  • Έλεγχος εργασιών/υλικών
  • Επιμετρήσεις ποσοτήτων

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού
  • Προηγούμενη Εμπειρία
  • Καλή γνώση σχεδιαστικού προγράμματος AutoCAD
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, οργανωτική ικανότητα και υπευθυνότητα

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση nicos@nicolaou-bros.com, με τίτλο Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου.

Τηλ. Επικοινωνίας: 70001771

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.