Ψάξε τώρα

ANT1 - Μοντέρ

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AL13639
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Κενή θέση Μοντέρ

Καθήκοντα:

Το μοντάζ σε ψηφιακό σύστημα για τις καθημερινές ανάγκες της παραγωγής των ειδήσεων και των άλλων ενημερωτικών και ψυχαγωγικών εκπομπών του Σταθμού.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα σε συναφή κλάδο
  • Καλή γνώση του προγράμματος Adobe Premiere
  • Πολύ καλή γνώση στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Τα άτομα που θα επιλεγούν θα τύχουν πλήρους εκπαίδευσης

Ωράριο εργασίας:  Σε σύστημα βάρδιας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@antenna.com.cy μέχρι τις 22/12/19.

Για πληροφορίες:

Διεύθυνση Προσωπικού

τηλ.:    22 200 200

φαξ:     22 200 020,

e-mailhr@antenna.com.cy

Carierista Logo

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;