Ψάξε τώρα

Ζητούνται Συνεργάτες Βοηθοί Κτηματομεσίτες / τριες Λευκωσία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PP13574
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

To Κτηματομεσιτικό Γραφείο Premier Property Investment Cyprus λόγω επέκτασης των εργασιών του στην Λευκωσία, ζητά Συνεργάτες / Βοηθούς Κτηματομεσίτες/τριες που θέλουν να εξασφαλίσουν επαγγελματική επιτυχία με υψηλές απολαβές για τα γραφεία της στη Λευκωσία.

Τώρα είναι η ευκαιρία για να έχεις:

  • Υψηλές προμήθειες
  • Εκπαίδευση στο κτηματομεσιτικό κλάδο
  • Εκπαίδευση στο κομμάτι πώλησης
  • Ομάδα υποστήριξης και καθοδήγησης

Καθήκοντα:

  • Επίτευξη και ανάπτυξη στόχων στις πωλήσεις
  • Καθημερινή ανάπτυξη στο μέγιστο των δραστηριοτήτων στις πωλήσεις
  • Δημιουργία βάσης πελατών και δυναμική της ανάπτυξη
  • Κτίσιμο και ενδυνάμωση των σχέσεων με τους πελάτες
  • Εφαρμογή των διαδικασιών και της πολιτικής της εταιρείας

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση στο γραπτό και προφορικό λόγο στην Ελληνική όπως επίσης στην Αγγλική ή άλλη γλώσσα
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Άδεια οδηγού
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Προηγούμενη πείρα στα κτηματομεσιτικά δεν είναι απαραίτητη
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρείται επιπρόσθετο προσόν.

Οι θέσεις είναι για πλήρη απασχόληση.

Παρακαλώ όπως στείλετε τα βιογραφικά σας στο nicosia@ppi.com.cy