Ψάξε τώρα

Θέση Λογιστηρίου

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#EC12579
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Λογιστήριο

Τύπος απασχόλησης: Μόνιμη Απασχόληση

Ωράριο: Πενθήμερη εργασία (08:00πμ – 16:00μμ)

Τοποθεσία: Λεμεσός, Βιομηχανική Περιοχή Μέσα Γειτονίας -  Φασούλας

Τηλ: Κύριος Μάριος Κούμουρος 99616224

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ

Καθήκοντα & Ευθύνες:

  • Λογιστικές εγγραφές
  • Παρακολούθηση κατάσταση ρευστότητα της εταιρείας
  • Παρακολούθηση ταμείων , τραπεζών, χρεωστών και προμηθευτών
  • Διαχείριση και παρακολούθηση της ιστοσελίδας της εταιρείας

Προσόντα & Ικανότητες:

  • Γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή και λογιστικών προγραμμάτων.
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα