Ψάξε τώρα

Ζητείται Δημοσιογράφος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AY11767
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση / Συμβόλαιο

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο δημοσιογραφίας
  • Άριστη γνώση της ελληνικής
  • Άριστη ορθογραφία
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Ευχέρεια λόγου
  • Social Media
  • Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές ικανότητες

Καθήκοντα:

  • Σύνταξη κειμένου
  • Δημιουργία ρεπορτάζ
  • Συνεντεύξεις
  • Ενημέρωση σελίδας

Προσφέρεται  ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο email jobs@aftodioikisi.com.cy

Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Θα κληθούν μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι για συνέντευξη.

Τα βιογραφικά ενδέχεται να παραμείνουν στο αρχείο για 6 μήνες και ακολούθως θα διαγράφονται σύμφωνα με τον κανονισμό περί προστασίας προσωπικών δεδομένων.