Ψάξε τώρα

Aristo Developers - Θέσεις Πολιτικών Μηχανικών

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AD10632
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

HAristo Developers Ltd ζητά για άμεση πρόσληψη Πολιτικούς Μηχανικούς για τα έργα της στην Επαρχία Πάφου.

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν τα ακόλουθα προσόντα:

  • Απόφοιτοι Πανεπιστήμιου στο Τμήμα Πολιτικού Μηχανικού
  • Εμπειρία τουλάχιστον 5 χρόνων σε παρόμοια θέση
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (AUTOCAD)

Καθήκοντα:

  • Επίβλεψη και συντονισμός εργοταξίων

Προσφέρονται  πολύ ικανοποιητικές απολαβές και άλλα ωφελήματα ανάλογα με τα προσόντα και πείρα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 99624959 - κον Άνδρο Νικολάου ή να στείλουν πλήρες βιογραφικό στο e-mail  HR@aristodevelopers.com  μέχρι τις 14 Αυγούστου 2019.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής αξιολόγησης και μεταχείρισης.