Find a Job

Leo Patriotis Ltd - Εργάτης/τρια Αποθήκης

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#LP09327
Type: Full time

Περιγραφή εργασίας

Η Εταιρεία  μας Leo Patriotis Ltd που δραστηριοποιείται στον τομέα του Χοντρικού Εμπορίου  και Διανομής, αναζητεί Εργάτη Αποθήκης.

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Επεξεργασία και προετοιμασία παραγγελιών
  • Συναρμολόγηση παραγγελιών
  • Τοποθέτηση παραγγελιών στην περιοχή παράδοσης
  • Ετοιμασία παραγγελιών σε συσκευασίες
  • Υποβοήθηση στην φόρτωση εξερχόμενων αποστολών
  • Υποβοήθηση στην εκφόρτωση εισερχόμενων αποστολών
  • Χρήση εργαλείων χειρός και μηχανοκίνητου εξοπλισμού
  • Έλεγχος αποθέματος, καταμέτρηση αποθέματος
  • Εργασίες καθαρισμού, συντήρησης και οργάνωσης
  • Βοήθεια στην ολοκλήρωση των παραδόσεων με οδήγηση βαν / αυτοκίνητου

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Άδεια οδήγησης (Κανονική, χωρίς βαθμούς ποινής)
  • Γνώση σχετικά με τις βέλτιστες πρακτικές αποθήκης
  • Υπευθυνότητα, σοβαρότητα  και επαγγελματισμός

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας, συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού και Ταμείο Αδειών.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σημείωμα σας (CV) στην ηλεκτρονική διεύθυνση: marianna.nicolaou@patriotis.com

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 25872115

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού και η επικοινωνία θα γίνει μόνο για τους υποψηφίους που πληρούν τα κριτήρια.