Find a Job

Symeonides Coffee Cyprus Ltd - Payroll Assistant Manager (Λευκωσία)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SC09133
Type: Full time

Η εταιρεία Symeonides Coffee Cyprus Ltd – Costa Coffee ζητά να προσλάβει Payroll Assistant Manager  για τα κεντρικά της γραφεία στην Λευκωσία.

Αρμοδιότητες

  • Ανάλυση δεδομένων με τη χρήση excel
  • Προετοιμασία, έλεγχος και καταβολή της μισθοδοσίας
  • Ετοιμασία ημερήσιων / εβδομαδιαίων / μηνιαίων reports
  • Καθημερινή επικοινωνία με τα καταστήματα για την διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στην Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Οικονομικά ή Λογιστική ή Γραματειακές σπουδές ή σε άλλο συναφή κλάδο
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excel, Outlook)

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@costacoffee.com.cy ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22740659.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Coffee Cyprus Ltd

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680