Find a Job

Πωλητές/ Πωλήτριες (Λεμεσός)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MC08432
Type: Full time / Part time / Temporary

MOTHERCARE

Το κατάστημα Mothercare επιθυμεί να εντάξει νέα μέλη στην δυναμική του ομάδα για την καλοκαιρινή περίοδο:

Πωλητές / Πωλήτριες - Λεμεσός

Αρμοδιότητες

  • Λειτουργία ταμείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τοποθέτηση και παρουσίαση εμπορευμάτων στο κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Απολαβές και Ωφελήματα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων.

Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@mothercare.com.cy

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.