Find a Job

Mediterranean Hospital of Cyprus - Λειτουργός Εξυπηρέτησης Ασθενών (REF: REC 052019)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MH07214
Type: Full time

Το Mediterranean Hospital of Cyprus, μέσα στα πλαίσια ανάπτυξής του με στόχο την παροχή ιατρικών και νοσηλευτικών υπηρεσιών ποιοτικού επιπέδου, επιθυμεί να προσλάβει Λειτουργούς Εξυπηρέτησης (Κυκλικό Ωράριο).

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Εξυπηρετεί ασθενείς, Ιατρούς και επισκέπτες
  • Διαχειρίζεται το τηλεφωνικό Κέντρο του Νοσοκομείου κατά την διάρκεια της βάρδιας του
  • Διαχειρίζεται το ταμείο του Νοσοκομείου και το παραδίδει στο Λογιστήριο για έλεγχο.
  • Διενεργεί εισαγωγές και εξιτήρια ασθενών.

Απαιτούμενα Προσόντα & Ικανότητες:

  • Κάτοχος πτυχίου γραμματειακών σπουδών ή σε άλλο συναφή κλάδο.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Χρήση λογισμικών προγραμμάτων
  • Ικανότητες επικοινωνίας και ανάπτυξης διαπροσωπικών σχέσεων.

Τα άτομα που θα προσληφθούν θα εργάζονται σε σύστημα βάρδιας.

Για την πιο πάνω θέση προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών το οποίο περιλαμβάνει συνεχή εκπαίδευση, προοπτικές ανέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον και άλλα ωφελήματα.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα στη Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού hr@medihospital.com.cy αναφέροντας τον κωδικό της θέσης REF:REC 052019.