Find a Job

Constantinou Bros Hotels - Spa Manager

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CB07078
Type: Full time

Η εταιρία Constantinou Bros Hotels στην Πάφο της Κύπρου ζητεί να προσλάβει
προσωπικό για τη στελέχωση των ξενοδοχειακών μονάδων της.

Spa Manager

Καθήκοντα υποψηφίων:

  • Παρακολούθηση και ανάλυση των πωλήσεων, των εξόδων και γενικά των αναγκών του spa
  • Προγραμματισμός και οργάνωση λειτουργίας του spa
  • Επίβλεψη, επιλογή, εκπαίδευση και αξιολόγηση προσωπικού
  • Ευθύνη της διατήρησης των υψηλών προδιαγραφών του spa
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των εξελίξεων της αγοράς
  • Γενικές εισηγήσεις προς τη διεύθυνση

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:

  • Κάτοχος πτυχίου ή αντίστοιχης σχολής σε Διοίκηση Επιχειρήσεων, Διοίκηση Ξενοδοχείων, Οικονομικά, Μarketing ή σε οποιονδήποτε συναφή κλάδο
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • 2 ετών προϋπηρεσία
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πλήρη εκπαίδευση σε όλα τα πρωτόκολλα υπηρεσιών της εταιρίας
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαμονή και ημιδιατροφή
  • Ευκαιρίες συνεχούς επαγγελματικής ανέλιξης
  • Δυνατότητα μακροχρόνιας απασχόλησης.

Αποστείλατε πλήρες βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.

Email: hrelixirspa@cbh-cyprus.com

Constantinou Bros Hotels

Υπ' όψιν διευθυντή ανθρώπινου δυναμικού

Τ.Θ. 60182, Τ.Κ. 8101 Πάφος, Κύπρος

www.cbh-cyprus.com