Find a Job

G4S - Technician

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#GS07048
Type: Full time

H G4S η μεγαλύτερη Εταιρεία Ασφαλείας στην Κύπρο ζητά να προσλάβει Τεχνικούς Εγκαταστάσεων.

Γενικά Καθήκοντα

  • Εγκατάσταση, συντήρηση και παρακολούθηση λειτουργίας μηχανημάτων και συστημάτων ασφαλείας, συναγερμού, πυρανίχνευσης, πυρασφάλειας, πυρόσβεσης, κλειστών κυκλωμάτων τηλεόρασης και ελέγχου πρόσβασης, αντικλοπής και προστασίας εμπορευμάτων ή και άλλων συναφή με τις υπηρεσίες της εταιρείας συστημάτων
  • Εγκατάσταση και διαχείριση κέντρων λήψης, ελέγχου και διαβίβασης σημάτων συναγερμού
  • Παροχή Τεχνικής Υποστήριξης
  • Οτιδήποτε άλλο συναφή με τα πιο πάνω καθήκοντα ζητηθεί

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου - Δίπλωμα / Πτυχίο αποτελεί πλεονέκτημα
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χρήσης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Πειθαρχία, ικανότητα εργασίας υπό πίεση και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Προηγούμενη εμπειρία αποτελεί πλεονέκτημα
  • Άδεια Ηλεκτρολόγου αποτελεί πλεονέκτημα
  • Όλοι οι αιτητές θα πρέπει να είναι κάτοχοι Λευκού Ποινικού Μητρώου

Στην G4S παρέχουμε:

  • Τον μηνιαίο σας μισθό την τελευταία εργάσιμη μέρα κάθε μήνα
  • Προκαταβολικά το μηνιαίο πρόγραμμα εργασίας σας
  • Δωρεάν Στολή
  • Εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες Επαγγελματικής Ανέλιξης
  • Σταθερό Επαγγελματικό Περιβάλλον

Αριθμός Άδειας Ιδιωτικού Γραφείου Παροχής Υπηρεσιών Ασφαλείας ΙΓ/I004