Find a Job

Piperaris - Συντονιστής/τρια εξυπηρέτησης στο τεχνικό τμήμα για Λεμεσό

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PS06780
Type: Full time

Η εταιρία συστημάτων ασφαλείας Piperaris Security Protection ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για να καλύψει την πιο κάτω θέση για την επαρχία Λεμεσού:

Συντονιστής /τρια εξυπηρέτησης στο τεχνικό τμήμα

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Πτυχίο σε Computer science, computer engineering electronics, information technology ή άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση λειτουργικών συστημάτων Microsoft και MS Office.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη ικανότητα χρήσης του προφορικού και γραπτού λόγου.
  • Άριστη οργανωτική ικανότητα.
  • Ικανότητες ιεράρχησης προτεραιοτήτων και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, επαγγελματισμός και άριστες διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια πείρα σε παρόμοια θέση για τηλεφωνική εξυπηρέτηση ή/ και συντονισμό εργασιών τμήματος
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο

Γενικά καθήκοντα θέσης:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Επίλυση εξ’ αποστάσεως τεχνικών προβλημάτων πελατών (όπου είναι εφικτό)
  • Προετοιμασία προγράμματος συντηρήσεων κι εξυπηρέτησης
  • Αλληλογραφία
  • Τήρηση αρχείου τεχνικού τμήματος
  • Τιμολογήσεις
  • Προώθηση υπηρεσιών εταιρείας

 Διάρκεια απασχόλησης:

  • Μόνιμη θέση εργασίας

-Μισθός, πολύ ικανοποιητικός, αναλόγως προσόντων και πείρας.

-Πολύ καλή προοπτική ανέλιξης

-Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με μοντέρνους τρόπους εργασίας και αντιλήψεις.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι 14/06/2019 στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@piperaris.comή με φαξ στο 77772289 δηλώνοντας ξεκάθαρα την θέση για την οποία ενδιαφέρονται.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού.