Find a Job

Εποχιακό Προσωπικό Καταστημάτων Μόδας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MP06593
Type: Temporary

Ο Όμιλος Μαλλούππας & Παπακώστας, με πείρα στο χώρο της μόδας πέρα των 20 χρόνων αντιπροσωπεύοντας γνωστά franchises διεθνούς φήμης, όπως: Mango, Stradivarius, Tezenis, Bagatt, Kipling και Primadonna., αναζητά να προσλάβει εποχιακό προσωπικό εξυπηρέτησης για την ενίσχυση των καταστημάτων του σε Λευκωσία, Λάρνακα, Λεμεσό και Πάφο.

Σκοπός Θέσης

Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων πωλήσεων του καταστήματος, διατήρηση ποιοτικού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών και διατήρηση εμφάνισης του καταστήματος σύμφωνα με τις προδιαγραφές που καθορίζονται από την εταιρεία.

Καθήκοντα:

  • Παροχή ποιοτικού επιπέδου εξυπηρέτησης στους πελάτες των καταστημάτων μας.
  • Γνώση των στόχων πωλήσεων του καταστήματος και συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα για επίτευξη τους.
  • Καλή γνώση προϊόντων, έλεγχος αποθέματος και αναπληρώσεις προϊόντων.
  • Διατήρηση της άριστης εμφάνισης του καταστήματος και καθαριότητας.
  • Διατήρηση της προσωπικής επαγγελματικής εμφάνισης σύμφωνα με τις οδηγίες της διεύθυνσης.
  • Ανάληψη οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων καθοριστούν από τον/την υπεύθυνο/η του καταστήματος.

Τι ψάχνουμε:

  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Ενδιαφέρον για τη Μόδα.
  • Ενθουσιασμός και ευγένεια.

Τι προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • Ευκαιρίες για μόνιμη απασχόληση σε μελλοντικές ανάγκες του ομίλου
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση

Εάν θέλετε να ενταχθείτε στην ομάδα μας και διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο recruitment@mp-group.com, δηλώνοντας στο θέμα για Λευκωσία: SE/NIC, για Λεμεσό: SE/LIM, για Λάρνακα: SE/LCA και για Πάφο SE/PF ανάλογα με την πόλη που σας ενδιαφέρει.

Οι υποψήφιοι που πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα κληθούν σε προσωπική συνέντευξη.

 Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.