Find a Job

Μάγειρες

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#BA06513
Type: Full time

Το Barrafino, το νέο ατμοσφαιρικό και υψηλών προδιαγραφών RestaurantWine Bar που βρίσκεται στο κέντρο της πρωτεύουσας,  ζητά να προσλάβει άτομα με ευχάριστη προσωπικότητα και όρεξη για δουλειά:

Μάγειρες

Αρμοδιότητες

  •  Προετοιμασία φαγητών
  • Τήρηση κανόνων  υγιεινής και ασφάλειας στο χώρο εργασίας
  • Τήρηση των διαδικασιών και εκτέλεση των συνταγών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα ξενοδοχειακής σχολής
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια σχετικής εμπειρίας
  • Γνώση ελληνικών και αγγλικών

Αποδοχές και ωφελήματα

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων
  • Εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και πετυχημένης πορείας

Αιτήσεις

Εάν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος της δυναμικής μας ομάδας και να ξεκινήσεις μια πετυχημένη καριέρα, τότε στείλε το βιογραφικό σου στην ηλεκτρονική διεύθυνση nisos.dionysiou@gmail.com ή επικοινώνησε μαζί μας στο τηλέφωνο 22767696.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?