Find a Job

Διανομέας Ανταλλακτικών ( Κατάστημα Λάρνακας)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CK54600
Type: Full time

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων αναζητά διανομέα ανταλλακτικών για το κατάστημα της στην επαρχία Λάρνακας για να ενταχθεί στο δυναμικό της.

Καθήκοντα:

  • Η έγκαιρη διανομή εξαρτημάτων στους πελάτες της εταιρείας μας.
  • Παρόχη άριστης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες ακολουθώντας τις διαδικασίες της Εταιρείας.
  • Τήρηση οδηγιών Προϊστάμενου του Τμήματος Διανομέων και κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Κάτοχος άδειας οδηγήσης χειροκίνητου κιβωτίου ταχυτήτων (manual gearbox).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Συνεργάσιμο, ευγενικό και θετικό άτομο.
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com ή επικοινωνούν τηλεφωνικώς στον αριθμό 22620010 (Τμήμα Προσωπικού).

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?