Find a Job

Βοηθός Αποθήκης (Λευκωσία)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VL54594
Type: Full time

Ο Όμιλος εταιριών VoiciLaModeLtd ψάχνει Βοηθό Αποθήκης/Οδηγό για τις κεντρικές αποθήκες στην βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου

Καθήκοντα:

  • Ξεφόρτωμα των εμπορευμάτων από τα containers
  • Ταξινόμηση και συγύρισμα στα ράφια
  • Τοποθέτηση τιμών στα προϊόντα
  • Ετοιμασία παραγγελιών για τα καταστήματα
  • Παράδοση των προϊόντων στα καταστήματα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια Οδηγού
  • Βασικές γνώσεις Ηλεκτρονικών Υπολογιστών