Find a Job

Χειριστές Κινητής Κάμερας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#BC54486
Type: Full time

Προσλαμβάνουμε Χειριστές Κινητής Κάμερας

Η Brink's η μεγαλύτερη εταιρεία ασφαλείας στη Κύπρο, δραστηριοποιείται στην Κύπρο από το 1983 και σήμερα εργοδοτεί πέραν των 700 καταρτισμένων σε θέματα ασφαλείας στελεχών. Επενδύοντας στην υποδομή της και την στελέχωση της, η Εταιρεία μας προσλαμβάνει Χειριστές Κινητής Κάμερας για το Έργο “Εγκατάστασης, Λειτουργίας και Συντήρησης Καμερών Φωτοεπισήμανσης”.

Καθήκοντα:

Ο Χειριστής Κινητής Κάμερας, οδηγεί σε προγραμματισμένες τοποθεσίες σε παγκύπρια βάση και μεριμνά για την τοποθέτηση και τη σωστή λειτουργία των καμερών καταγραφής ορίου ταχύτητας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Ικανότητα εργασίας με σύστημα βάρδιας
  • Άδεια οδήγησης
  • Λευκό ποινικό μητρώο

Παρέχουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων που ξεπερνούν τα €22,000 το χρόνο
  • Το μηνιαίο σας μισθό την τελευταία εργάσιμη ημέρα κάθε μήνα
  • Μηνιαίο πρόγραμμα εργασίας
  • Δωρεάν στολή ή και άλλα αναγκαία υλικά και εξοπλισμό, όπου και εφόσον απαιτούνται για τη σωστή διεκπεραίωση της εργασίας σας
  • Δωρεάν εκπαίδευση και πιστοποίηση όπου και εφόσον απαιτείται για τη θέση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης και σταδιοδρομίας σε υπεύθυνες θέσεις

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας τότε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr.cy@brinks.com ή επικοινωνήστε στο 22745343 ή 22745300.