Find a Job

Αποθηκάριος

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#BH54452
Type: Full time

H Bellagio Home&Garden ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο για το κατάστημά της στη Λεμεσό.

Προφίλ υποψηφίων:

  • Απαραίτητη γνώση χειρισμού ηλεκτρικού παλετοφόρου (fortklif)
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Εμπειρία στον κλάδο των μεταφορών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Ικανότητα συνεργασίας και πνεύμα ομαδικότητας
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Καλή γνώση Αγγλικά και Ελληνικά
  • Καλή γνώση Η/Υ

Κύρια καθήκοντα:

  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Παράδοση εμπορευμάτων
  • Φόρτωση εμπορευμάτων
  • Απογραφή προϊόντων
  • Εφαρμογή και διαχείριση ηλεκτρονικών συστημάτων λειτουργίας αποθήκης

Μπορείς να γίνεις κι εσύ μέλος της δικής μας ομάδας.

Εάν πιστεύεις ότι πληρείς τα πιο πάνω προσόντα παρακαλώ όπως αποστείλεις το βιογραφικό σου εδώ info@kamilaristrading.com

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?