Find a Job

Προσωπικός Οδηγός-Λευκωσία

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SF54096
Type: Full time

SYMEONIDESFASHIONHOUSELTD

Η εταιρεία Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer, ζητά να προσλάβει έντιμο και σοβαρό άτομο για την θέση προσωπικού Οδηγού με αυτοκίνητο της εταιρείας για την μεταφορά Διευθυντικού στελέχους της εταιρείας:

Προσωπικός Οδηγός – Λευκωσία

Αρμοδιότητες

  • Εκτέλεση καθημερινών διαδρομών με αυτοκίνητο της εταιρείας
  • Εκτέλεση εξωτερικών και άλλων γενικών καθηκόντων (π.χ. σε δημόσιες υπηρεσίες, ψώνια, πληρωμές λογαριασμών κλπ.)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άδεια οδήγησης
  • Τήρηση των διατάξεων του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας

Απολαβές και Ωφελήματα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.eu ή να επικοινωνήσουν για περαιτέρω πληροφορίες στο τηλέφωνο 22740659. Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740