Find a Job

Ταμίες-M&S Λεμεσός

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SF53970
Type: Full time / Part time

LogoDescription automatically generated with low confidence

SYMEONIDES FASHION HOUSE LTD

Θέλεις να εργαστείς στον κόσμο της μόδας και να κάνεις ένα δυναμικό ξεκίνημα στον χώρο του λιανικού εμπορίου σε μια παγκοσμίου φήμης εταιρεία; Εάν η απάντηση είναι ναι, τότε έχουμε για σένα την κατάλληλη θέση εργασίας! Η εταιρεία Symeonides Fashion House Ltd - Marks & Spencer αναζητά Ταμίες για το κατάστημα τους εντός του My Mall στην Λεμεσό. Δεν χρειάζεται προϋπηρεσία, απλά θετική διάθεση και όρεξη για δουλειά!

Ταμίες – M&S Λεμεσός

Αρμοδιότητες

  • Λειτουργία ταμείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • 14ος μισθός
  • Ανταγωνιστικό σύστημα κινήτρων (Βonus Scheme)
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • 20% έκπτωση στα προϊόντα Marks & Spencer
  • 15% έκπτωση στα υπόλοιπα καταστήματα του ομίλου εταιρειών Symeonides - Costa Coffee και στα καταστήματα Mothercare (σε όλες τις πόλεις)
  • Πενθήμερη εργασία

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.eu ή να επικοινωνήσουν για παραιτέρω πληροφορίες στο τηλέφωνο 22740659.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους/στις επιτυχόντες υποψηφίους/ες εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?