Find a Job

ICTS - Προσωπικό Ασφαλείας - Λεμεσός, Λάρνακα

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IA53965
Type: Full time

Η ICTS ενδιαφέρεται να προσλάβει Προσωπικό Ασφαλείας για τις Επαρχίες Λεμεσού και Λάρνακας

Προσόντα

  • Κατοχή άδειας φρουρού θα αποτελεί πλεονέκτημα (εάν δεν υπάρχει, η εταιρεία μας είναι πρόθυμη να σας βοηθήσει να την αποκτήσετε - για απόκτηση άδειας έχουν δικαίωμα όλοι οι Ευρωπαίοι πολίτες)
  • Υπευθυνότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Καθήκοντα

  • Έλεγχος πρόσβασης
  • Στατική φύλαξη
  • Οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία σχετικά με την παροχή φρούρησης και ασφάλειας σε εγκαταστάσεις

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτων απολαβών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο email: hr@icts.cy.net ή να επικοινωνήσουν με το Τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού της εταιρείας στο +357 24505222, +357 99855375, +357 99980156