Find a Job

Ζαχαροπλάστης/τρια

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VB53963
Type: Full time

Τα αρτοζαχαροπλαστεία Vienna ( L.A.G.C Artotech) ζητούν να προσλάβουν έμπειρο/η Ζαχαροπλάστη/τρια για πλήρη απασχόληση στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Να ακολουθεί τις οδηγίες και τις συνταγές για την παραγωγή των γλυκών.
  • Να ακολουθεί τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας στο χώρο εργασίας.
  • Να χαρακτηρίζεται από ομαδικότητα, επαγγελματισμό, υπευθυνότητα και εργατικότητα
  • Να είναι συνεπείς στην τήρηση των διαδικασιών
  • Να ενεργεί σύμφωνα με τους κανόνες και τις αξίες της εταιρείας
  • Να διακατέχεται από υψηλή αίσθηση ευταξίας, τακτοποίησης και οργάνωσης

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Ζαχαροπλαστικής.