Find a Job

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου - Πωλήσεις

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#DT53828
Type: Full time

WWW.TAXIDOEFKERIES.COM

Η D. TRAVEL N. OUTLET LTD αναζητά άτομα στις πωλήσεις στην επαρχία Λευκωσίας.

Περιγραφή θέσης

  • Διαχείριση ιστοσελίδας και λογισμικού
  • Διεκπεραίωση όλου του φάσματως εργασιών της εταιρίας
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
  • Ικανότητα επικοινωνίας με πελάτες στα Ελληνικά και Αγγλικά
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Πωλήσεις

Επιθυμητά προσόντα

  • ECDL ή αντίστοιχη πιστοποίηση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών. (Microsoft Office, Microsoft Windows )
  • Δίπλωμα ΙΑΤΑ ή πτυχίο ή Διοίκησης επιχειρήσεων ή Διοίκησης Τουριστικών επιχειρήσεων
  • Καλό επίπεδο Ελληνικών και Αγγλικών
  • Καλή γλωσσική έκφραση
  • Εξοικείωση με χρήση Η/Υ

Θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή προϋπηρεσία σε τουριστικό πρακτορείο .
  • Επιμόρφωση-εμπειρία -γνώσεις σε θέματα χειρισμού προγραμμάτων Sabre ή άλλου συστήματος κρατήσεων.
  • Επιπλέον ξένη γλώσσα εκτός της αγγλικής

Ωράριο Εργασίας

  • Δευτέρα - Παρασκευή
  • 0900 -1700 ή 1000 -1800 κατόπιν συνεννόησης

Χρονιαίος Μισθός

  • από 13200 ευρώ ακάθαρτα

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ

Αιτήσεις
Όσοι/ες ενδιαφέρονται για την πιο πάνω θέση εργασίας, παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο info@taxidoefkeries.com αναφέροντας την εν λόγω θέση στο θέμα του email.
Λόγω του μεγάλου αριθμού βιογραφικών που λαμβάνονται, μόνο οι επιτυχείς υποψήφιοι/ες θα ενημερώνονται.