Find a Job

Λειτουργός Εισερχόμενου Τουρισμού, και Διοργάνωσης Συνεδρίων & Events

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#KC53592
Type: Full time

Ζητείται Υπάλληλος από Τουριστικό Γραφείο και Γραφείο Διοργάνωσης Συνεδρίων και Events στη Λευκωσία. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Προσόντα

  • Δίπλωμα πανεπιστημίου.

  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, Word, Excel, Outlook.

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

  • Γνώση του Microsoft Publisher ή/και άλλων γραφιστικών προγραμμάτων.

  • Ικανότητα προγραμματισμού και συντονισμού εργασιών, και χειρισμού πολλαπλών καταστάσεων ταυτόχρονα.

  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και προσανατολισμός στην επίτευξη αποτελεσμάτων.

  • Ικανότητα να δουλεύει υπό πίεση εντός σύντομων προθεσμιών.

  • Επικοινωνιακή ικανότητα, πελατοκεντρική αντίληψη.

  • Ομαδικότητα, προσαρμοστικότητα και ευελιξία.

  • Εμπιστευτικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός.

  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.

Καθήκοντα

  • Επικοινωνία με συνεργάτες Tour Operators από το εξωτερικό.

  • Επικοινωνία με ξενοδοχεία, εταιρείες λεωφορείων και εκδρομών, διευθέτηση κρατήσεων.

  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση τουριστών.

  • Επικοινωνία με χώρους εκδηλώσεων και συνεδρίων, και εταιρείες οπτικοακουστικού εξοπλισμού και εκθέσεων.

  • Επικοινωνία με γραφίστες και τυπογραφεία για την ετοιμασία του εκτυπωτικού υλικού των συνεδρίων.

  • Επικοινωνία με συνέδρους για την εγγραφή τους στο συνέδριο και διευθέτηση της παραμονής τους στην Κύπρο.

  • Οργάνωση και στήσιμο αιθουσών συνεδρίων και εξοπλισμού.

  • Τιμολόγηση πελατών.

Παρακαλούμε όπως στείλετε το πλήρες βιογραφικό σας στο lambros@tamasostours.com.cy.

Μόνο οι επιτυχείς υποψήφιοι/ες θα ενημερωθούν για να προσκληθούν σε συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.