Find a Job

Υπεύθυνος/η Πωλήσεων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PB53514
Type: Full time / Part time

Η PHBC Corporation αναζητά να στελεχώσει Υπεύθυνο/η Πωλήσεων.

Στην εταιρεία μας προσφέρουμε ένα ειδικά σχεδιασμένο πρόγραμμα επαγγελματικής ανέλιξης, το οποίο είναι σχεδιασμένο να αναπτύσσει κάθε νέο συνεργάτη, αρχίζοντας από το τμήμα Πωλήσεων και φτάνοντας μέχρι το HR και Management.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία και δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Εξυπηρέτηση πελατών με σκοπό την άμεση κάλυψη των αναγκών τους.
  • Κατανόηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Επιτυχή εφαρμογή του στρατηγικού πλάνου ανάπτυξης της εταιρείας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Φιλόδοξος και δυναμικός χαρακτήρας με ηγετικές ικανότητες
  • Ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Ευφράδεια λόγου και ικανότητες διαπραγμάτευσης
  • Οργάνωση, συνέπεια και τήρηση χρονοδιαγράμματος

Παροχές εταιρείας:

  • Προσωπική εξέλιξη και επαγγελματική ανέλιξη
  • Δυνατότητα προαγωγής στα τμήματα HR και Management
  • Ατομικό business coaching
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αμοιβών
  • Εταιρικά ταξίδια σε Κύπρο και εξωτερικό

Στείλε άμεσα το βιογραφικό σου, διεκδίκησε και εσύ μια θέση στην εταιρεία μας και εξασφάλισε την εξέλιξη σου!

Αιτήσεις: administrator@phoenixbccy.com , μέχρι 25 Μαιου 2023.