Find a Job

Ταμίας-Εκδότης/τρια Τιμολογίων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CK51815
Type: Full time

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων ζητά να προσλάβει Ταμία - Εκδότη/τρια Τιμολογίων με βάση τη Λευκωσία.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση συναλλαγών.
  • Είσπραξη πληρωμών.
  • Έκδοση αποδείξεων και επιστροφή χρημάτων.
  • Ευγένεια προς τους πελάτες και άμεση εξυπηρέτηση.
  • Συγκέντρωση και επίδειξη μεγάλης προσοχής στο χειρισμό ταμείου.
  • Τυχόν άλλες εργασίες οι οποίες θα ανατεθούν από τον Διευθυντή Καταστήματος.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Πτυχίο από αναγνωρισμένη Σχολή Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Προηγούμενη πείρα στο χειρισμό ταμείου θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώσης της αγγλικής γλώσσας.
  • Αξιόλογες δεξιότητες επικοινωνίας και διαχείρισης χρόνου.
  • Προσανατολισμός στην ικανοποίηση πελατών.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com ή επικοινωνούν τηλεφωνικώς στο 22620010.