Find a Job

Βοηθός Λογιστηρίου & Εισπράξεων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PP51799
Type: Full time

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Τυπικό άτομο που να μπορεί να ακολουθεί πιστά διαδικασίες
  • Πτυχίο λογιστικής ή άλλο συναφή κλάδο
  • Άριστη γνώση γραπτής και προφορικής Ελληνικής γλώσσας
  • Άριστες γνώσεις Excel
  • 1 χρόνο εμπειρία σε παρόμοια θέση

Καθήκοντα:

  • Συλλέγει τις πληροφορίες πωλήσεων από κάθε πωλητή μέσω συστήματος
  • Παραλαμβάνει, ελέγχει τα έγγραφα πωλητών και συμφιλιώνει τα ταμεία πωλητών, βάση εβδομαδιαίου προγράμματος
  • Δημιουργεί και διατηρεί αρχεία πελατών
  • Φροντίζει/ελέγχει ότι τηρούνται οι συμφωνίες είσπραξης
  • Διασφαλίζει ότι ακολουθούνται πιστά οι διαδικασίες είσπραξης
  • Ετοιμάζει και φροντίζει τις καταθέσεις τραπεζών
  • Φροντίζει στην σωστή αρχειοθέτηση εγγράφων και άλλα συναφή καθήκοντα

Ωράριο: Καλοκαιρινό 10:00-18:30, Χειμερινό: 08:30-17:00

Οι απολαβές θα καθοριστούν ανάλογα με τα προσόντα και την εμπειρία (13ος Μισθός, συμμετοχή στο Ταμείο Προνοίας, δωρεάν κατανάλωση παγωτού).

Για περισσότερες πληροφορίεςεπικοινωνήστε ή στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ. 22 44 55 66
e-mail: jobs@pandpicecream.com