Find a Job

Δημοσιογράφος στο ant1live.com

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AL51577
Type: Full time

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Καθήκοντα:

Δημοσιογραφική εργασία στο portal του Aντέννα, ant1live.com

Απαραίτητα προσόντα:

- Δίπλωμα κολεγίου ή πανεπιστημίου στη δημοσιογραφία ή συναφή κλάδο

- Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

- Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

- Άριστη γνώση μέσων κοινωνικής δικτύωσης

- Κλίση στη δημοσιογραφική έρευνα και τη συγγραφή ρεπορτάζ

- Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ωράριο εργασίας:

Σύστημα βάρδιας, πέντε ημέρες την εβδομάδα, Δευτέρα με Κυριακή

Αιτήσεις γίνονται δεκτές με την αποστολή βιογραφικού σημειώματος στο hr@antenna.com.cy μέχρι τις 31/03/23. Θα γίνει επικοινωνία μαζί σας μόνο στην περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το τμήμα προσωπικού του Αντέννα στο 22200200.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?