Find a Job

Αντιπρόσωπος Πωλήσεων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MM51146
Type: Full time

Η εταιρεία μας αναζητά να προσλάβει υπεύθυνα άτομα για τη θέση του/της Αντιπρόσωπος πωλήσεων(Sales Representative) για την προώθηση μεγάλου Brand.

H θέση περιλαμβάνει ως βασικά καθήκοντα την υποστήριξη και ανάπτυξη του υφιστάμενου και νέου πελατολογίου με σκοπό την υγιή αύξηση των πωλήσεων.

Καθήκοντα:

◦ Υποστήριξη&Ανάπτυξη υπάρχοντος και νέου πελατολογίου

◦ Παρακολούθηση ανταγωνισμού

◦ Παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης και προσέλκυσης πελατών

◦ Ανοδική ανάπτυξη των πωλήσεων και του πελατολογίου της εταιρείας

Απαιτούμενα προσόντα :

◦ Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

◦ Πολύ καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

◦ Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας (προφορικός και γραπτώς λόγος)

◦ Θετική ενέργεια

◦ Ικανότητα εντοπισμού των αναγκών των πελατών, ικανότητα δημιουργίας σύνθετων λύσεων και προτάσεων σε πελάτες, ικανότητα διαπραγμάτευσης

Η εταιρεία προσφέρει :

◦ Ευκαιρίες ανέλιξης

◦ Απόκτηση πιστοποιητικών στον τομέα του Marketing και των πωλήσεων

◦ Επαγγελματικά ταξίδια

◦ Ενθουσιώδες και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

◦ Ανταγωνιστικές αμοιβές & extra Bonuses.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email:

hr.team.paphos@outlook.com