Find a Job

Λειτουργός Γραφείου (Τμήμα Παραγγελιών)-Λευκωσία

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SS51010
Type: Full time

Λειτουργός Γραφείου (Τμήμα Παραγγελιών)

Η εταιρεία S.Symeonides & Sons Ltd-Royale Bakeries ζητά να προσλάβει Λειτουργό γραφείου (Τμήμα Παραγγελιών) για τα κεντρικά της γραφεία στα Λατσιά στην Λευκωσία.

Αρμοδιότητες

  • Λήψη και τιμολόγηση παραγγελιών
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Εκτέλεση διάφορων γραφειακών καθηκόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο αναγνωρισμένης Σχολής Μέσης Εκπαίδευσης
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excel, Outlook)
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, ομαδικότητα

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.euή να επικοινωνήσουν για περεταίρω πληροφορίες στο τηλέφωνο 22740740.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

S.Symeonides & Sons Ltd

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680