Find a Job

Τεχνικός Φωτοβολταϊκών Εγκαταστάσεων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#TE50874
Type: Full time

H Trikkis Energy Ltd, μέλος του ομίλου εταιρειών Nikos Trikkis Group of Companies, ζητά να προσλάβει, Τεχνικό Φωτοβολταϊκών Εγκαταστάσεων.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής στην μηχανική ή στην ηλεκτρολογία
  • Κάτοχος Άδειας Οδηγού
  • Πείρα ενός έτους σε εγκαταστάσεις Φ.Β συστημάτων (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Πιστοποιημένος εγκαταστάτης Φ/Β Συστημάτων (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)

Καθήκοντα θέσης:

  • Μηχανολογική εγκατάσταση Φ.Β συστημάτων
  • Απλή ηλεκτρολογική συνδεσμολογία κυκλωμάτων DC
  • Παραλαβή , Φόρτωση και μεταφορά Φ.Β εξοπλισμού

Προσφέρουμε:

  • Πενθήμερη Εργασία
  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • 13ος Μισθός
  • Ταμείο Προνοίας
  • Πληρωμένη Άδεια

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας και θα χρησιμοποιηθούν για σκοπούς εργοδότησης και μόνο.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στα email: marianna@trikkis.com

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 7000 32 42

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?