Find a Job

Οδηγός/Πωλητής - Αντικαταστάτης

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PP50724
Type: Full time

Ψάχνουμε άτομα δημιουργικά με όρεξη για την ομάδα του Τμήματος Πωλήσεων.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού (κατηγορίας Φ)
  • Ελάχιστη εμπειρία 2 χρόνων στις πωλήσεις
  • Άριστη γνώση γραπτής και προφορικής Ελληνικής γλώσσας
  • Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • κανότητα λειτουργίας & δράσης σε ομάδα

Καθήκοντα:

  • Αντικατάσταση και βοήθεια πωλητών στα δρομολόγια τους
  • Σωστή και μεθοδική εξυπηρέτηση του πελατολογίου
  • Συμβάλει στην ανάπτυξη των δρομολογίων
  • Κτίζει και διατηρεί καλές σχέσεις με τους πελάτες

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε και στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ. 22 44 55 66

e-mail:jobs@pandpicecream.com