Find a Job

Λειτουργός Λογιστηρίου

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#ET04991
Type: Full time

Κενή θέση

Η εταιρεία E.Neophytou Trading Co Ltd, η μεγαλύτερη εταιρεία ξηρών καρπών και αποξηραμένων φρούτων στην Κύπρο, ζητά Λειτουργό Λογιστηρίου για τα γραφεία της στην Βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου στη Λευκωσία.

Ενδεικτικά Καθήκοντα

  • Διαχείριση πιστωτών(Συμφωνία, έκδοση επιταγών, κλπ.)
  • Διενέργεια λογιστικών εγγραφών και έλεγχος παραστατικών
  • Διαχείριση ταμειακών ροών
  • Εργασιακή ενίσχυση σε άλλα πόστα λογιστηρίου, όπως διεκπεραίωση ταμείων, έλεγχος εισπράξεων, έκδοση πιστωτικών, μηνιαίος έλεγχος τιμολογίων, κλπ.
  • Έλεγχος πραγματικών προβλεπόμενων εξόδων
  • Ετοιμασία διάφορων report
  • Οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα ανατεθούν από προϊσταμένους

Προσόντα

  • Απόφοιτος Πανεπιστημίου
  • Κάτοχοι διπλώματος LCCI Λογιστικής ή άλλων συναφή προσόντων
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση και άριστη χρήση προγραμμάτων ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office)