Find a Job

Εργάτη/τριας Συντήρησης Γραφείου (Office Maintenance Worker)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#NS49847
Type: Full time

ExcellentCareerOpportunity

Η Noteris Services Limited για λογαριασμό της IronFX, αναζητά να προσλάβει ένα δυναμικό άτομο για να αναλάβει το ρόλο του/της Εργάτη/τριας Συντήρησης Γραφείου (Office Maintenance Worker).

Καθήκοντα:

  • Τακτική επιθεώρηση των κτιρίων για να εντοπιστούν και να επιδιορθωθούν άμεσα οι ανάγκες τις εταιρίας σύμφωνα με τις οδηγίες του Υπεύθυνου Γραφείου.
  • Οι εργασίες επιδιόρθωσης και συντήρησης περιλαμβάνουν υδραυλικές εργασίες, βαφή, επισκευή και συντήρηση δαπέδων, ηλεκτρικές επισκευές και συντήρηση συστημάτων θέρμανσης και κλιματισμού.
  • Διαχείριση και συντήρηση του εξοπλισμού και των προμηθειών του κτιρίου ώστε να πληρούν τα πρότυπα υγείας και ασφάλειας.
  • Μελέτη και συντονισμός όλων των εγκαταστάσεων στα κτίρια της εταιρείας με τους εξωτερικούς και εσωτερικούς παρόχους (τηλεπικοινωνίες, θερμότητα, a/c, ρεύμα κ.λπ.).
  • Παρακολούθηση όλων των κατασκευαστικών δραστηριοτήτων στα κτίρια της εταιρείας για διασφάλιση υψηλής ποιότητας παράδοσης.
  • Ανεύρεση προσφορών σύμφωνα με τις καθορισμένες προθεσμίες και με το κόστος προς το συμφέρον της Εταιρείας.
  • Ότι άλλο ζητηθεί από τον προϊστάμενο σχετικό με τη φύση της εργασίας.

Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, προφορική και γραπτή
  • Ισχυρές οργανωτικές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Άριστες δεξιότητες διαχείρισης χρόνου και ικανότητα πολλαπλών εργασιών
  • Ανταπόκριση στα καθήκοντα που μπορεί να απαιτούνται για τη θέση

Τοποθεσία: Limassol, Cyprus

Εάν διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα και επιθυμείτε να γίνεται μέλος τις ομάδας μας, παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικός σας σημείωμα στην ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@noteris.com