Find a Job

Graphic Designer

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#EG49453
Type: Full time

Εάν έχεις δημιουργικότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια και πάθος για την ψηφιακή τεχνολογία, σε θέλουμε στην ομάδα μας.

Αναζητούμε Graphic Designerγια να μεγαλώσουμε την ομάδα μας για τα γραφεία μας στην Πάφο.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Eμπειρία στον χώρο του Graphic Design
  • Εμπειρία στα προγράμματα: Illustrator, Corel Draw, Photoshop, InDesign
  • Πολύ Καλή Γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής Γλώσσας
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια

Καθήκοντα:

  • Σχεδιασμός και δημιουργία διαφημίσεων digital and printing
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας

Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι να συμπληρώσουν την αίτηση στην ιστοσελίδα https://www.enigmaglobal.com/career/graphic-designer-2/ ή να στείλουν το βιογραφικό τους στο info@enigmaadvertising.com

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?