Find a Job

Προσωπικό Αποθήκης - Εργάτες

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#EH04899
Type: Full time

Λόγω της συνεχούς επέκτασης των δραστηριοτήτων της εταιρείας μας ζητούμε να προσλάβουμε Προσωπικό Αποθήκης- Εργάτες στη Βιομηχανική Εργατών για μόνιμη απασχόληση

Καθήκοντα

  • Παραλαβές/φορτώσεις προϊόντων
  • Διαχείριση προϊόντων
  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Διαχείριση επιστροφών
  • Καθαριότητα
  • Τήρηση κανόνων Υγείας και Ασφάλειας
  • Εκτέλεση εργασιών βάση προγράμματος παράδοσης

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Ικανότητα άμεσης διεκπεραίωσης διαδικασιών
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Προηγούμενη σχετική εμπειρία αποτελεί πλεονέκτημα

Παρακαλώ όπως στο τίτλο του email αναγραφεί η θέση εργασίας που ενδιαφέρεστε

Όλες οι αιτήσεις και τα προσωπικά στοιχεία θα τύχουν αυστηρής εμπιστευτικότητας.

Αποστολή Βιογραφικού στο + 357-22352142/ hr@ergohomegroup.com

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε με το κο Χριστόφορο Βοσκαρή  στο τηλ. 22-505368

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?