Find a Job

Πωλήτρια / ής Pergamos Cosmopolitan Living (Μακεδονίτισσα, Λευκωσία / Δερύνεια, Αμμόχωστος)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PE48803
Type: Full time

Η εταιρεία Pergamos δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Πωλήτριας / Πωλητή στο Τμήμα Επίπλων και Διακόσμησης σπιτιού για το κατάστημά της στην Δερύνεια, Αμμόχωστο και για το κατάστημά της στη Μακεδονίτισσα, Λευκωσία.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτη/ος δευτεροβάθμιας ή/και τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
  • Ευχέρεια στις πωλήσεις
  • Οργανωτικές ικανότητες με ευχάριστη προσωπικότητα και δημιουργικότητα
  • Αγάπη και δεξιοτεχνία στην διακόσμηση
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών και εργατικότητα

Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων
  • Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Επίβλεψη του τμήματος και τοποθέτηση επαναληπτικών παραγγελιών για αναπλήρωση του στοκ

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα: Δευτέρα - Σάββατο (Τετάρτη full day off, Σάββατο μέχρι 15:00)
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ος μισθός
  • Bonus αναλόγως επίτευξης στόχων

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτησή σας “Πωλήτρια / ής PergamosCosmopolitanLiving, Δερύνεια” ή “Πωλήτρια/ής Pergamos Cosmopolitan Living, Λευκωσία” αντίστοιχα.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.