Find a Job

Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#LS48789
Type: Full time

Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εγκατάσταση, Προγραμματισμός, Συντήρηση, Επιδιόρθωση Συστημάτων Ασφαλείας

Απαραίτητα Προσόντα:

-Τεχνικές γνώσεις σε ηλεκτρολογικά ή/και ηλεκτρονικά
-Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
-Λευκό ποινικό μητρώο
-Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψηφίους)
-Πείρα ή εμπειρία/γνώσεις σε δίκτυα ή αυτοματισμούς θα εκτιμηθεί ανάλογα

Προσφέρεται:

-Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, προμήθεια επί των πωλήσεων και σύστημα bonus
-Συνεχής εκπαίδευση
-Προοπτικές ανέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: info@lysisecurity.com.cy με θέμα “Technician”.