Find a Job

Εξωτερικός Πωλητής/ρια

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#EL48376
Type: Full time

Η εταιρεία μας, EtapolLtd, εταιρεία εισαγωγής ψυκτικών και A/C μηχανημάτων/εξαρτημάτων, με έδρα την Λευκωσία ζητάει να προσλάβει άτομο για να την θέση Εξωτερικού Πωλητή/ριαςγια επαρχίεςΛευκωσίας, Λάρνακας και Αμμόχωστος.

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση δρομολογίου για προγραμματισμένες επισκέψεις σε πελατολόγιο στις επαρχίες Λευκωσίας, Λάρνακας και Αμμόχωστος.
  • Διατήρηση υφιστάμενου πελατολογίου και εύρεση νέου πελατολογίου.
  • Διασφάλιση της άψογης εξυπηρέτησης του πελατολογίου.
  • Προώθηση και πώληση προϊόντων στην αγορά.