Find a Job

Έμπειρος Μηχανολόγος Μηχανικός - Μηχανικός Έργων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SC47512
Type: Full time

Η εταιρεία SEMESCO CO. LTD ζητά να εργοδοτήσει έμπειρο Μηχανολόγο Μηχανικό στη Λεμεσό και στο Βασιλικό.

Προσόντα:

- Πτυχίο Ανώτατης σχολής Μηχανολόγου Μηχανικού

- Μέλος του ΕΤΕΚ

- Άριστη Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

- Γνώση και χρήση προγραμμάτων σχεδιασμού

 - Εμπειρία τουλάχιστον 5 χρόνων σε εργασίες σε εγκαταστάσεις καυσίμων ή/και κατασκευές αγωγών και δεξαμενών / συγκολλήσεις, μεταλλικές κατασκευές κλπ.

Ικανότητες:

- Υπευθυνότητα

- Πρωτοβουλία

- Άριστες Ικανότητες οργάνωσης

- Σημασία στην λεπτομέρεια

- Άριστες ικανότητες επίλυσης προβλημάτων

- Θετική στάση / Ηθική

Καθήκοντα:

- Διαχείριση και Διεκπεραίωση Έργων που αναλαμβάνει η εταιρεία

- Κοστολόγηση και ετοιμασία προσφορών

- Έρευνα και αγορά υλικών και εξοπλισμού

- Υποστήριξη Γραφείου κλπ

Η θέση αφορά εργασία σε γραφείο και εργοτάξια.

Παρακαλώ όπως στείλετε βιογραφικό στο semescoltd@gmail.com

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως επισκεφθούν την ιστοσελίδα της εταιρείας www.semesco.com ή την σελίδα στο Facebook για να ενημερωθούν όσον αφορά τις εργασίες που αναλαμβάνει η εταιρεία μας.

Θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχείς υποψήφιους