Find a Job

Assistant Store Managers – UNDIZ (Nicosia/Limassol)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VL47295
Type: Full time

O Όμιλος Εταιρειών Voici La Mode λειτουργεί τα καταστήματα UNDIZ και αναζητά Assistant Store Managers στη Λευκωσία και Λεμεσό

Για εσένα που αγαπάς την μόδα, λατρεύεις να έρχεσαι σε επαφή με κόσμο και η εξυπηρέτηση είναι η δεύτερη φύση σου. Έλα στην ομάδα του UNDIZ!

Καθήκοντα:

  • Συνεργάζεται με την ομάδα για την επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Διασφαλίζει το επίπεδο εξυπηρέτησης πελατών στο κατάστημα σε υψηλό επίπεδο
  • Στηρίζει τον Store Manager για την εκπαίδευση της ομάδας με στόχο την δημιουργία ομαδικού πνεύματος και συνεργασίας
  • Προγραμματίζει και οργανώνει τις καθημερινές εργασίες στο κατάστημα
  • Διασφαλίζει την σωστή εικόνα του καταστήματος

Προσόντα:

  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες και πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Καλές γνώσεις Η/Υ και συστημάτων POS
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας