Find a Job

Μάγειρες (Λευκωσία)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VL47290
Type: Full time / Part time

Η αλυσίδα εστιατορίων Café LaMode, μέλος του Ομίλου VoicilaMode αναζητά Μάγειρες

Καθήκοντα

  • Ετοιμασία πιάτων με βάση τις πρότυπες συνταγές
  • Ετοιμασία και αναπλήρωση πόστων με τα απαραίτητα υλικά
  • Εφαρμόζει τις απαιτήσεις και διαδικασίες του HACCP για θέματα υγείας και ασφάλειας και ακολουθεί τους κανόνες προσωπικής υγιεινής
  • Διασφαλίζει την σωστή αποθήκευση των προϊόντων, τις παραγγελίες και την διαχείριση του αποθέματος των υλικών
  • Συμμετέχει στις μηνιαίες απογραφές
  • Διατηρεί θετική και επαγγελματική προσέγγισης με συνεργάτες και πελάτες

Προσόντα

  • Απόφοιτοι σχετικής σχολής
  • 2 χρόνια εργασιακής πείρας κατά προτίμηση σε a la card κουζίνα
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Προσφέρουμε

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 25 μέρες ετήσια άδεια
  • Δωρεάν γεύματα
  • Έκπτωση σε όλα τα προϊόντα του Ομίλου
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης
  • Προοπτικές ανέλιξης

Αιτήσεις

Παρακαλούμε όπως συμπληρώσετε την αίτησή σας ηλεκτρονικά στο https://voicilamode.com/careers/  ή στείλτε το βιογραφικό σας στο jobsclm@voici-la-mode.com  αναφέροντας των κωδικό CLM/C01

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στα κεντρικά γραφεία, τηλ. 22884900.

 Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι οι οποίοι πληρούν τα κριτήρια της θέσης

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?