Find a Job

Βοηθός Αποθήκης- Λευκωσία

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MC46830
Type: Full time

MOTHERCARE

Η εταιρεία Mothercare επιθυμεί να εντάξει νέα μέλη στην δυναμική της ομάδα. H θέση αφορά Βοηθός Αποθήκης στην Λευκωσία και η εργασία είναι σε πενθήμερη βάση Δευτέρα με Παρασκευή.

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
  • Σωστή διαχείριση εμπορευμάτων και της διαθεσιμότητας τους
  • Συμμετοχή στις απογραφές της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπερία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Απολυτήριο Λυκείου

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων
  • 13ος μισθός

Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση  info@cymar.co

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?