Find a Job

Γραμματέας / Office Administrator

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AS46557
Type: Full time

Η εταιρεία Aristides S. Air Control Services Ltd η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο προμήθειας και εγκατάστασης Ειδικών Συστημάτων Κλιματισμού και Συστημάτων Αδιάλειπτης Παροχής Ενέργειας ζητά για άμεση πρόσληψη Γραμματέα.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ (Word, Excel, Email)
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πείρα στην οργάνωση γραφείου
  • Επαγγελματική εμπειρία σε σχετική θέση θα θεωρηθεί ιδιαίτερο προσόν

Καθήκοντα:

  • Καθήκοντα διαχείρισης γραφείου, ηλεκτρονική αλληλογραφία
  • Διαχείριση Συμβολαίων Συντήρησης
  • Προετοιμασία προσφορών

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info@aristidesaircontrol.com  ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 22444660.