Find a Job

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός (Τμήμα Εγκαταστάσεων / Συντηρήσεων)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AS46555
Type: Full time

Η εταιρεία Aristides S. Air Control Services Ltd η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο προμήθειας και εγκατάστασης Ειδικών Συστημάτων Κλιματισμού και Συστημάτων Αδιάλειπτης Παροχής Ενέργειας ζητά για άμεση πρόσληψη Ηλεκτρολόγο Μηχανικό.

 Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου /Ηλεκτρονικού Μηχανικού
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα εργασίας για ανταπόκριση σε κλήσεις για βλάβες εκτός κανονικών ωρών εργασίας

 Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση Συστημάτων Αδιάλειπτης Παροχής Ενέργειας
  • Συντήρηση Συστημάτων Αδιάλειπτης Παροχής Ενέργειας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση : info@aristidesaircontrol.com  ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 22444660