Find a Job

Πωλητής/ Πωλήτρια Φρουταρίας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MF46530
Type: Full time

METRO FOODS TRADING LTD, ιδιοκτήτες και διαχειριστές των Υπεραγορών Τροφίμων ΜΕΤRΟ, με μοντέρνο αλλά πάντοτε προσγειωμένο προφίλ και με σεβασμό προς τους πελάτες τους, συνεχίζουν ακάθεκτα να προσφέρουν, να βελτιώνονται, να εξελίσσονται. Ο πελάτης, ο συνεργάτης, ο συνάδελφος.  Η αλυσίδα υπεραγορών μας εφαρμόζει πάντα υψηλά μέτρα υγιεινής κι ασφάλειας, χρησιμοποιώντας τα πιο πρόσφατα τεχνολογικά μέσα, εκσυγχρονίζοντας τις εγκαταστάσεις μας και καταρτίζοντας ανελλιπώς το προσωπικό μας. Αυτές είναι οι κυπριακές υπεραγορές ΜΕΤRΟ και αυτή η φιλοσοφία μας. Γιατί...στα METRO μετρά ο άνθρωπος!

Στα πλαίσια της συνεχούς αναβάθμισης και ανάπτυξης της εταιρείας μας, ψάχνουμε πάντοτε τους καλύτερους συναδέλφους που θα στελεχώσουν τις ομάδες μας.

Η METRO FOODS TRADING LTD επιθυμεί να προσλάβει πωλητές/τριες Φρουταρίας στην Υπεραγορά Metro στο Στρόβολο

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας

  • Ευγένεια, Ευχαριστη Προσωπικότητα

  • Ικανότητα επίδειξης προσοχής και ενδιαφέροντος στη λεπτομέρεια, ομαδικότητα, άριστη επικοινωνία, υπευθυνότητα και συνέπεια.

  • Σεβασμος στη διαφορετικότητα

Βασικές Αρμοδιότητες και Καθηκόντα:

  • Ταξινομεί στις προθήκες και τα ψυγεία της Φρουταρίας τα διάφορα Φρούτα και Λαχανικά.

  • Ζυγίζει και  τιμολογεί τα φρούτα και τα λαχανικά που οι πελάτες έχουν επιλέξει.

  • Αναπληρώνει συνεχώς τα αποθέματα φρούτων και λαχανικών στις προθήκες-ψυγεία.

Τι προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο απαλαβών αναλόγως ικανοτήτων και εμπειρίας (συμπλεριλαμβανομένου 13ου μισθού).

  • Ευκαιρίες ανέλιξης.

  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

Εάν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος της ομάδας μας, στείλε το βιογραφικό σου στο hr@metro.com.cy ή επικοινώνησε  τηλεφωνικώς με το τμήμα Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού στο τηλέφωνο: 24650289